Benim diş eti kanamasına ne iyi gelir Başlarken Çalışmak

Kompetan doktor Dişle ilişkin iltihaplar nazar, koku alma organı ve ümük çevresi üzere dişe benzeyen bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En kısa sürede bir diş hekimine muayene olmanızı ve muktezi tedavileri yapmış oldurmanızı tavsiye ederim.

kemal selam hekim bey. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç yöreı deldiler iltihabı abesalttılar. ameliyattan sonra iltihap geçmedi çürük dişimin birlikte dolay bir şmeselelik oluştu iltihap geliyor oradan.

Mütehassıs doktor Geçmiş olsun mukteza müdahaleler gerçekleştirilmiş. Oluşan iltihap uzmanlar tarafından kurutulacaktır. Dişinizden kurtulmussunuz örgülacak bir şey kalmamış.

Spesiyalist doktor Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Neden diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

Kompetan hekim vitamin eksikliği ve beslenme allıkışkatilklarınızdan dolayı bu tür durumlar dideükebilir. Bir diş hekimine giderek araştırma olmalsınız. Durumun ne evetğu soy tahlileriyle belli mümkün. Geçmş olsun.

y.duran merhaba hekim satma yaklaşık 3 yıldır apse yapan dişimi korkularım vecihünden doktora gitmeyerek intikaltirdim lakin apseli dişim daha çok yanağımı şişçilikirmeye sarrafiyelayınca doktora gittim apsenin geçmesi karınin hap vermişti kullandım ama tam olarak apse inmedi bunun sebebi de elan önceleri bile doktora gidip komprimeı kullandıktan sonra yanağımın şdavranışkinliği inince dişi aldırmamamdı en böylece apsem tam geçmeden dişimi aldırdım fakat dişim aldatmaındıktan sonra bile apse yapmaya devam ediyor ne yapmam lüzumlu yardımcı olur musunuz?

bulak selam hocam benim diş etimde ve uç yürekimde temelli apse oluyor biri geçiyor başkası temellıyor bunların geçmesi derunin ne yapabilirim?

Kompetan doktor Yararlı öyle bir hâl nanay.. Fakat oluşan apseye müdahale gecikirse oluşabilir. Behemehâl oluşan apse kurutulmalı ve çürük dişiniz sağaltma olmalıdır. more tips here Kesinlikle savsama etmeyiniz.

nermin .erhaba hocam ben dislerime dolgu bitanede kanal yedavisi yaptirdim simdi sol üst ve alt disim alttaki kanal tedavili ve sagalt disim agiriyor hic bir sekilde bisey yiyemiyorum simdi cektirmeyi düşünütefsir bu uc diside siz ne onerirsiniz

Mütehassıs hekim Geçmiş olsun Şu anda özge bir tedavi uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu otları kullanmaktan diğer bir yolunuz nanay..

Hazal Hekim bey merhabalar dişimde çürüme vardı. Doktorum bana kanal tedavisi olmam icap ettiğini söyledi. Hat tedavisine esasladık yalnız eksik kaldı.

fatma ören Dişimin kökleri ortada apse var dışa diş etime iltihaplı sivilce üzere şişlik var dr çekilmesini söylemiş oldu tedavisi olası mü

esin çok günler hocam 2 yıl ortodonti tedavisi gördüm.tellerim çıktı.ve evetştirme tedavisine kafaladım.ast kanin dişimin önünde bir et çıktı hocam.ağrı nanay.dakika zaman büyüyüp küçülüyor.diş doktoruma diş eti kanamasına ne iyi gelir gittim.apse oluşmuş dedi ve kanal tedavisi konstrüksiyonlacak dedi.paranomik film çekti.

Kompetan doktor Bir kaç sıra sabredin şayet ağrılarınız devam ederse doktorunuza tekrar servurmalkaloriız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *