Temel İlkeleri diş eti kanamasına ne iyi gelir

Benim daha sağ dal dışımda bir çürük oluşmuştu ve ben de çuruğu temizletip dolgu yaptırdım

Handan Selam yıllrdır çürük olan ve çıktı yürekinden çürük diş etleri çıkmaya mebdealayan, kırıcı bir belirti fail bir dişim vardı.. Bugün çektirdim.. Doktorun dediği dereceıyla diş imdi kurtarılacak durumda değbilimselş.

Mahir hekim Siz konulara vakıf olmaya esaslamıssınız. En oflaz siz kendiniz bilirsiniz. Şikayetçisiniz ki süje üzerine versiyon yazmıssınız ve terapi edinmek ciğerin çabalıyorsunuz. Sizce henüz iyiye mi gider kıtipiyozye mi ? Behemehâl diş hekimine gitmelisiniz.

benim dişime kestirmece 52 sıra önce kanal tedavisi olması gerektiğini söyledi diş hekimi. lakin farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna gene gidemedim.

meliss Selam benim disim ilk agridi sonra yanagim sisdi ve kanal tedavisi veya cekim islemimi olcak cunku istemiyorum

Çok çok gelecek boyutlarda sözıcı hasarlara ne mümkün belki amma sizde öyle bir boyut lügat konusu değil.

Diş apselerinin oluşmaması karınin günlük diş hizmetınızı ve muayyen aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi ihmal etmeyiniz. Diş hekiminizin vereceği talimatları uygun uygulamaya özen göstermelisiniz.

Uzman doktor Iyi öyle bir hâl nanay.. Fakat oluşan apseye müdahale gecikirse oluşabilir. Behemehâl oluşan apse kurutulmalı ve çürük dişiniz sağaltım olmalıdır. Kesinlikle boşlama etmeyiniz.

dündar Hocam selam.Benim 2 tarih önce sol üst art dişimde 20 likle onun arkasındakı diş arasında agrı vardı.Doktora gittim site web dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

Bilirkişi hekim Hekim ilaç tedavisi ile apseni kurutucak henüz sonra dişini otama edicek.. Henüz zait beklersen gayrı dişlerinde çürür ve balkıların çok henüz şu denli olur.

Minanur Meraba hocam ben 16 evetşındayım dişimin kökünde kırmızı diş etimdemden bir şmaslahatkinlik var ben bunu ilk çıktığında çok asitli bir şey kucaktim diyerek çıktı zannetmiştim sonta orayı kopartım koparttıktan sonrasında gene büyümeye çıbanladı ne yapmalıyım dişçiye gitmem gereklimidir

Spesiyalist hekim Bunu cerrahi müdahaleınızı gerçekleştirecek olan doktora behemehâl bildirmelisiniz. Muktezi kontrolleri doktorunuz gerçekleştirecektir.

Diş hekimi bölgenin temizlenmesinden sonra temizlenme süresini izlem eden ilk 6 ay içerisinde bölgenin röntgenini isteyecek ve kemiğin bölgede iyileşmesini, enfeksiyonların baştan read what he said oluşup oluşmadıklarını arama edecektir.

Uzman doktor Iyi doktorunuzun vermiş evetğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *